26.-28.1. SPŘÁTELENÁ AKCE PRO VEŘEJNOST: Zimní víkend s jógou v Horním Bradle

Vytvořeno dne: 4.led. 2018

Přátelé,

máme za sebou podzim, Vánoce před dveřmi a vy už se mne někteří ptáte na společný víkend, takže potvrzuji, že naše zimní setkání v Horním Bradle u Trhové Kamenice, ve středisku Oáza srdce (http://oazasrdce.cz/fotogalerie/), se tentokrát bude konat v termínu 26. 1. až 28. 1. 2018.

Tímto vás na něj srdečně zvu.

Budova Oáza srdce se nachází na konci vesnice Horní Bradlo ve směru na Seč (jedete-li od Brna) nebo naopak na samém začátku vsi, jedete-li od Seče (od Prahy). Předpokládám skupinku o velikosti cca 30 osob. Bydlet budeme ve dvou-, tří- a čtyřlůžkových pokojích s příslušenstvím. Stravování bude jako vždy racionální, bezmasé. (V případě nějakých zdravotních omezení je po dohodě na místě možná i úprava stravy, ale prosím o nezneužívání ochoty personálu v tomto směru.)

Kromě pokojů budeme mít k dispozici sál na cvičení. Zde budeme třikrát denně cvičit (před snídaní, obědem a večeří). Čas mezi cvičením bude volný pro odpočinek, pěší procházky a vzájemné kontakty. Večery strávíme společným programem. Tentokrát budou tématy KARMA a to, co s ní úzce souvisí, a to je KARMAJÓGA.

Cena se oproti minulému roku pozvedla, ale věřím, že to přijmete. V Oáze učinili opravdu velké změny, a já jsem cenu za víkend držela velmi dlouho beze změny a věřím, že i stávající cena je v porovnání s jinými akcemi stále ještě poměrně nízká.

Takže shrnuto: platit budete za ubytování a stravu na místě paní domácí částku ve výši 1 380,- Kč. (Cena za jednu noc plus stravování je 690,- Kč na osobu.). Mně budete platit za výuku jógy 1 100,- Kč a tato částka bude později použita jako záloha.

Sejdeme se v pátek 26. 1. v podvečer (začátek večeří v 18.30) a odjíždět budeme v neděli 28. 1. po obědě (cca ve 13.30).

Prosím o Vaše sdělení, zda máte zájem se pobytu zúčastnit. Kontaktovat mne můžete elektronickou poštou na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na čísle 773 52 16 96.

Jakmile budu mít účast upřesněnu, ozvu se Vám a vyžádám si zaplacení 1 100,- Kč jako zálohu na pobyt. V případě odhlášení (a nenalezení náhradníka) po zaplacení zálohy účtuji storno ve výši 200,- Kč. Pokud zrušíte svoji účast méně než týden předem, je tato záloha již nevratná.

Těším se na vás a doufám, že se nám společný pobyt opět vydaří.

Mila Savitri logo pozvanka

 

Míla - Sávitrí

0
0
0
s2sdefault
Aktuálně

Kritéria opravdové spirituality.


Srdečně Vás zveme na výjimečnou a v ČR ojedinělou přednášku RNDr. Emila Páleše, Csc. dne 28. 5. v našem studiu.


Více informací zde

Přihlašujte se pro školní rok 2018/2019 do naší trenérské jógové školy.


Termíny všech kurzů byly vypsány. Odkazy na jednotlivé kurzy a bližší informace


naleznete zde

Dvoudenní seminář Hormonální rovnováha žen


se koná 23. - 24. 6. 2018 ve studiu Annámalai.


Podrobnosti zde